Telefonų įkrovikliai

Kokybiški telefonų įkrovikliai. Įkroviklių turime įvairiausių, automobilinių įkroviklių, belaidžių įkroviklių, USB įkroviklių ir kitų. 

Bevielis įkroviklis - Tai yra "Qi" standarto belaidis įkroviklis, kuris leidžia įkrauti Jūsų telefoną neprijungus kabelio. Su šiuo Qi belaidžiu įkrovikliu Jūs galite įkrauti savo telefoną nesirūpindami įkrovimo ...

Kokybiški telefonų įkrovikliai. Įkroviklių turime įvairiausių, automobilinių įkroviklių, belaidžių įkroviklių, USB įkroviklių ir kitų. 

Bevielis įkroviklis - Tai yra "Qi" standarto belaidis įkroviklis, kuris leidžia įkrauti Jūsų telefoną neprijungus kabelio. Su šiuo Qi belaidžiu įkrovikliu Jūs galite įkrauti savo telefoną nesirūpindami įkrovimo kabeliu, tiesiog padėkite telefoną ant paduko ir jis pradės krautis.

Belaidžiai indukciniai įkrovikliai yra skirti bluetooth garsiakalbiams, išmaniesiems laikrodžiams ir, svarbiausia, plačiam ratui išmaniųjų telefonų bei planšečių. Tai naujas, dar patogesnis būdas įkrauti prietaisus be papildomų laidų.

Kam jo reikia? Todėl, kad tai paprasčiausiai puikus prietaisas. Tiesiog padėkite savo įrenginį ant bevielio įkroviklio ir įkrovimas prasidės automatiškai. Kai tik reikės pasinaudoti įkraunamu prietaisu, paimkite, o pasinaudoję vėl padėkite ant įkroviklio. Įkrovimo procesas toliau tęsis. Ir visa tai be jokių laidų prijungimų ar atjungimų.

Galbūt skirtumas tarp, pavyzdžiui, mobiliojo telefono padėjimo ir paėmimo nuo bevielio įkroviklio ir telefono prijungimo ir atjungimo nuo laido atrodo nedidelis, tačiau komforto, greičio ir praktiškumo atžvilgiu jis yra labai ženklus.

Mes siūlome dviejų rūšių bevielius įkroviklius:

    • Bevieliai įkrovikliai-plokštės, kurie gali būti jungiami prie kompiuterio, automobilinio įkroviklio ar į sieninį adapterį.
Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 32 iš 57 dalykų